Telefon
WhatsApp

İmar Planı Uygulaması

Yola, Yeşile Terk ve İfraz İşlemleri,18.Madde İmar Uygulaması

İnşaat Haritacılığı

Teknik Uygulama Sorumluluğu, (TUS) Kırmızı Kot (Yol Profili)

Güneş Enerji Sistemleri

Halihazır Harita Yapımı,GES Uygulama Projelerinin Hazırlanması

Rüzgar Enerji Sistemleri

Halihazır Harita Yapımı,RES Uygulama Projelerinin Hazırlanması

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? En-Es Harita Bilgi Sistemleri Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2006 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2008 yılından itibaren babaocağı olan Konya ilinde harita ve kadastro sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam eden EN-ES Harita; ülke genelinde verdiği hizmetlerle kısa sürede adından söz ettiren firmalar arasına girerek önemli projelere imzasını atmıştır. Sektöre kattığı farklı bakış açısıyla harita, fotogrametri, bilgi sistemlerindeki   teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip eden firmamız; önemli projelerinize atılan ”güvenilir imza” olmaya devam edecektir.   Misyonumuz En-es Harita Bilgi Sistemleri Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak; ”En son teknoloji ve gelişmelerle bilgi birikimini kullanarak, ilk defada doğru, hızlı, güvenilir proje ve müşavirlik hizmetleri sunmak” ”Personelimizin, teknolojik gelişmelere ve iş etiğine uyumu dahilinde eğitimini sağlamak” ”Yaptığımız faaliyet alanımızda, uluslararası standartlar ve müşteri istekleri çerçevesinde ülke içinde ve dışında rekabet gücümüzü arttırarak sürekli gelişmeyi sağlamak“ ”İstikrar içinde büyümeyi, büyürkende kaliteli hizmeti amaçlamaktayız.”   Vizyonumuz Enes Harita, tüm projelerinde daima; toplumun kalkınmasını, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Aldığı her işi zamanında, bütçesinde ve kalite değerleri içinde bitirmiştir ve bitirmeye devam edecektir. Sizinle de çalışma ayrıcalığını ...

Toplam Müşteri

Tamamlanan Proje

Yıllık Hizmet

SON PROJELERİMİZ

MÜŞTERİ YORUMLARI

Abdusselam MUTLU

Müteahhit

Selam Mühendislik İmport Export olarak disiplininiz ve tüm yardımlarınız için teşekkürler.

Hidayet ÖZMEN

Mimar

Özsa Proje olarak tüm çalışmalarımızı özverili, kaliteli ve güvenilir şekilde bitirdiğiniz için teşekkürler.

Muharrem SAK

Elektrik Elektronik Mühendisi

Tüm elektrik projelerimizde bize yardımcı olan güleryüzlü En-Es Harita'ya ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Gökhan TOPCU

İnşaat Mühendisi

Yaklaşık 1.5 sene kadar çalışma imkanımız oldu. Her alanda ihtiyacımızı fazlası ile yaptılar ve şantiyeyi bitirdiler. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir daha ki projede tekrar çalışmak dileği ile kolay gelsin.

Yasin AKBIYIK

İnşaat Mühendisi

Çok kaliteli ve sözünün eri bir firma. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.

HABER VE DUYURULAR

Asgari ücret 2021 ne kadar oldu? Yeni asgari ücret belli oldu

Asgari ücret 2021 zammı ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. sgari Ücret Tespit Komisyonu bugün son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklama yaptı. Asgari ücret 2021 yılı için brüt 3 bin 577 lira 50 kuruş, net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak belirlendi. İşte detaylar

Harita Mühendisleri Ve Teknikerlerine Müjde ‼

Lisanslı Harita Kadastro Mühendisleri ve Büroları Derneği Başkanı Eyüp Özkan, harita sektöründe eğitim almış teknik personeller için müjdeli haberleri olduğunu söyledi.

Türk Mühendislerden Uçan Araba!

Türk mühendisler tarafından yapımına 2018 yılında başlanan uçan araba Tusi'nin açık alanda test sürüşlerine başlandı. Tusi adı verilen araç 2,5 saatte şarj olup, 9 dakika havada kalabiliyor.

ASELSAN Konya Silah Sistemleri Fabrikası Üretime Başlıyor!

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi'nde inşaatına başlanan ASELSAN Silah Sistemleri Fabrikası'nın, 17 Aralık'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılmasının planlandığını bildirdi.

Gebze Teknik Üniversitesinde Laboratuvar

Gebze Teknik Üniversitesinde (GTÜ) "İHA Teknolojileri Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı" kuruldu.

Harita Çalışmalarında Drone Dönemi

Adıyaman Belediyesi, plan ve projelerin altlığını oluşturan halihazır haritalarını drone kullanarak kendisi üretiyor.

BİZ SİZİ ARAYALIM