Telefon
WhatsApp

KONYA - KAYACIK SPOR TESİSLERİ

  • Proje Kategori : Tamamlanan Projeler
  • Proje Adı : KONYA - KAYACIK SPOR TESİSLERİ

KONYASPOR KAYACIK TESİSLERİNİN YAPIMI

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kayacık Tesisleri’nin temeli 12 Aralık 2004’de atıldı.

Eksikleri Konya Büyükşehir Belediyesi ve ilgili yerler tarafından tamamlanan Büyükşehir Belediyesi Kayacık Tesisleri 24 Kasım 2015 tarihinden itibaren Konyaspor’umuza hizmet vermeye başladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kayacık Tesisleri, totalde 4000m2 içerisinde üç katlı bir yapı olmakla birlikte, yapı ile bağlantılı yarı açık rekreasyon alanları dahil edildiğinde (yaklaşık 550m2) , 5000m2’ye ulaşan ölçüye sahip olmaktadır.

Kayacık Tesisleri’miz mevcutta 3 adet yeşil sahası, otoparkı ve konaklama binası olmak üzere, peyzaj, yakın çevre bakım ve onarımı ile ele alınmış bir tesistir.

Tesislerimiz, profesyonel bir futbol takımının ve idari yönetiminin gereksinimleri göz önünde tutularak ve bu hususa daha proje aşamasındayken yüksek seviyede titizlik gösterilerek, ihtiyaçlara karşılık verecek şekilde sade ve kullanışlı olması baz alınarak tasarlanmıştır.

Tesis içerisinde; İdari ofisler, yemekhane – mutfak, oyuncu aktivite alanları, oyuncu yatak odaları, teknik heyet ofisleri, teknik heyet yatak odaları, bekleme salonları, sağlık ekibi ofisleri ve yatak odaları, soyunma odası, fitness salonu, duşlar, personel yatak odaları, dinlenme ofisleri, malzeme depoları, çamaşırhane ve diğer gerekli alanlar bulunmaktadır.

Yapı içerisinde, 50 kişilik yatak kapasitesi olmakla birlikte (oyuncu, teknik heyet ve personel yatak odaları), kullanıcıların her birine tam teşekküllü kullanabileceği özel ve ortak alanlar ile ferah, yaşam kalitesini artıran bir proje uygulaması olmuştur.

Tamamlanan projeler

BİZ SİZİ ARAYALIM