Telefon
WhatsApp
Asgari ücret 2021 ne kadar oldu? Yeni asgari ücret belli oldu

Asgari ücret 2021 zammı ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. sgari Ücret Tespit Komisyonu bugün son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklama yaptı. Asgari ücret 2021 yılı için brüt 3 bin 577 lira 50 kuruş, net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak belirlendi. İşte detaylar

ASELSAN Konya Silah Sistemleri Fabrikası Üretime Başlıyor!

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi'nde inşaatına başlanan ASELSAN Silah Sistemleri Fabrikası'nın, 17 Aralık'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılmasının planlandığını bildirdi.

Harita Mühendisleri Ve Teknikerlerine Müjde ‼

Lisanslı Harita Kadastro Mühendisleri ve Büroları Derneği Başkanı Eyüp Özkan, harita sektöründe eğitim almış teknik personeller için müjdeli haberleri olduğunu söyledi.

Türk Mühendislerden Uçan Araba!

Türk mühendisler tarafından yapımına 2018 yılında başlanan uçan araba Tusi'nin açık alanda test sürüşlerine başlandı. Tusi adı verilen araç 2,5 saatte şarj olup, 9 dakika havada kalabiliyor.

Bu kan grubuna sahip olanlar koronavirüse karşı daha dirençli!

Aarhus Üniversitesi ve Güney Danimarka Üniversitesi tarafından yapılan kapsamlı bir ortak araştırmada, Covid-19'a direnme şansı daha yüksek olan bir kan grubu tespit etti.

Harita Çalışmalarında Drone Dönemi

Adıyaman Belediyesi, plan ve projelerin altlığını oluşturan halihazır haritalarını drone kullanarak kendisi üretiyor.

Gebze Teknik Üniversitesinde Laboratuvar

Gebze Teknik Üniversitesinde (GTÜ) "İHA Teknolojileri Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı" kuruldu.

Harita Mühendislerinden Emlak Vergisi Uyarısı !

Harita mühendisleri, emlak sahiplerini bazı ilçelerde emlak vergisi oranlarında yüzde 500’lere varan fahiş vergi artışlarına karşı uyardı.

İpekyolu'nda CBS Ve E-İmar Uygulaması

Van’ın İpekyolu Belediyesi; çağdaş ve modern belediyecilik anlayışı çerçevesinde üç boyutlu kent bilgi sistemi ile büyük kolaylık sağlayan CBS ve e-imar uygulamalarını hayata geçirdi.

9 kayıttan 1 - 999 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

BİZ SİZİ ARAYALIM